PrzychodniaPodolany.pl

WYBIERZ ODDZIAŁ

POZNAŃ - PODOLANY

POBIEDZISKA

O NAS

Zapraszamy do nowoczesnej przychodni lekarzy rodzinnych znajdującej się w sercu Podolan.
Przychodnia znajduje się na terenie Szpitala Podolany.
Nasi lekarze rodzinni i pediatrzy przyjmują w ramach NFZ od poniedziałku do piątku, w godz. 8.00 – 18.00. W punkcie pobrań od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 - 10:30 wykonujemy również badania odpłatnie.

DLACZEGO MY?

Pacjenci naszej przychodni przyjmowani są zawsze dniu rejestracji, bez konieczności oczekiwania na wizytę. Dla Państwa wygody na terenie naszej przychodni możliwe jest również wykonanie poszerzonej diagnostyki w postaci USG, EKG, spirometrii oraz badań laboratoryjnych. W przypadku konieczności specjalistycznej konsultacji, możecie Państwo skorzystać z pomocy kilkudziesięciu lekarzy różnych specjalności pracujących w Szpitalu Podolany. Do Państwa dyspozycji oddajemy również przestronny, bezpłatny parking.

NASI LEKARZE

ZŁÓŻ DEKLARACJĘ W PRZYCHODNI

Zapraszamy do odwiedzenia naszej przychodni, gdzie możecie Państwo wypełnić i złożyć deklarację. Jeśli dysponujecie Państwo drukarką, możecie też pobrać deklarację klikając w poniższy link, wydrukować i przynieść wypełnioną. Skróci to czas składania zgłoszenia.

ZŁÓŻ DEKLARACJĘ ON-LINE

Deklarację można również wypełnić on-line na stronie pacjent.gov.pl. Po zalogowaniu się w serwisie należy wejść w zakładkę „Moje konto”.

ZASADY ZAMAWIANIA RECEPT

  1. Pacjenci zadeklarowani do Przychodni mają możliwość składania zamówień na recepty bez osobistej wizyty lekarskiej: drogą elektroniczną na adres: poz@szpitalpodolany.pl lub poprzez pozostawienie zamówienia na recepty w skrzynce podawczej w Przychodni.
  2. Bez kontaktu z lekarzem można otrzymać wyłącznie recepty na leki stałe, stosowane w chorobach przewlekłych przez pacjentów w stanie stabilnym, odnotowane wcześniej w dokumentacji medycznej.
  3. W przypadku leków zleconych przez lekarza z poradni specjalistycznej lub szpitala należy dostarczyć do Rejestracji „Informację dla lekarza kierującego POZ” - od lekarza specjalisty lub wypis ze szpitala.
  4. Bez kontaktu z lekarzem pacjent nie otrzyma recepty na leki uspokajające, nasenne, przeciwbólowe oraz antybiotyki.
  5. Leki mogą zostać wypisane wyłącznie osobom ubezpieczonym, w oparciu o weryfikację w systemie EWUŚ w danym dniu.
  1. Lekarz rodzinny nie może wystawić recepty dla pacjenta podczas jego pobytu w szpitalu bądź innej placówce długoterminowej opieki zdrowotnej.
  2. Pacjent otrzyma e-receptę w ciągu 7 dni roboczych, licząc od dnia następującego po dniu, w którym złożono zamówienie na receptę: sms-em, zawierającym informację o 4-cyfrowym kodzie e-recepty, umożliwiającym jej realizację w dowolnej aptece. Wiadomość jest generowana automatycznie i nie należy na nią odpowiadać. W formie wydruku (tylko na prośbę pacjenta, w sytuacji gdy pacjent nie posiada telefonu komórkowego ani dostępu do Internetowego Konta Pacjenta).
  3. Bez osobistej bądź telefonicznej konsultacji z lekarzem nie realizujemy próśb o zlecenie badań, skierowania, wnioski i zaświadczenia. UWAGA: Prosimy podać wszystkie potrzebne leki na 3-miesięczną kurację, imię i nazwisko, PESEL, numer telefonu komórkowego.

KONTAKT

Świetne warunki i światowej klasy specjaliści.

Wszystko to czeka na Państwa w Poznańskim Szpitalu Podolany. Skontaktuj się z Nami w celu umówienia wizyty lub aby dowiedzieć się więcej szczegółów o Naszej placówce. Odezwiemy się w celu ustalenia dalszych szczegółów spotkania ze specjalistą, który rozwieje wszelkie wątpliwości co do dalszego toku leczenia.

Przychodnia Podolany
ul. Straży Ludowej 37
60-465 Poznań

godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek, godz. 8.00 - 18.00
tel.: 885 445 558 / 61 668 84 44
e-mail: poz@szpitalpodolany.pl